Tworzenie palmy wielkanocnej w horynieckim Klubie Seniora

Dziś Niedziela Palmowa
Nasi seniorzy z Klubu Seniora w Horyńcu-Zdroju przygotowali przepiękną palmę, którą zgłosili do konkursu. To niezwykła praca zbiorowa – każdy dołożył swoją cegiełkę, tworząc misternie wykonane kwiaty z krepiny i dbając o każdy detal.
Ale w tym wszystkim nie chodzi o wygraną…
Najważniejsze jest zaangażowanie, radość tworzenia i pokazanie, że seniorzy mają ogromną siłę, talent i chęć działania.
To dowód na to, że wspólnie można stworzyć coś naprawdę pięknego – i że aktywność społeczna nie ma wieku
Jesteśmy dumni z naszych Seniorów!