Spotkajmy się. Pograjmy! już za nami

Emocje po Spotkajmy się, pograjmy 2023 za nami. Turniej w Skato, wyzwanie z Wyprawą do Eldorado, Tajemniczymi Podziemiami, Metro Domino Paris Edition, Overbooking a do tego prezentacja Pędzące Żółwie Extreme oraz Touch It!
Emocje, radość, dobra zabawa, nagrody, a na końcu darmowa pizza dla wszystkich!
Gościliśmy miłośników gier planszowych z Tomaszowa Lubelskiego, Lubaczowa i Dachnowa oraz oczywiście z naszej gminy 🙂
Dzięki, że do nas dołączyliście no i polecamy się za rok jak i na wspólne granie na co dzień!
Dziękujemy wydawnictwom Nasza Księgarnia – gry, Tactic Games Polska, Egmont Polska, Trefl, Muduko i zachęcamy do grania w ich gry!
Dziękujemy naszym klubowiczom za pomoc w organizacji wydarzenia!
Dziękujemy Gmina Horyniec-Zdrój za pomoc i udostępnienie dużych i wygodnych stołów 🙂
—————–
Spotkajmy się, pograjmy! jest projektem non-profit. Udział w każdym wydarzeniu w ramach inicjatywy, jak i w zabawach z nagrodami proponowanych podczas niego był bezpłatny. W ramach akcji nie prowadzono sprzedaży gier ani innych usług z nimi związanych.